اولین جلسۀ کمیته علمی برگزار شد
1397-08-28
اولین جلسۀ کمیته علمی  برگزار شد

جلسه کمیته علمی همایش ملی «اقتصاد آموزش‌وپرورش: مدیریت منابع انسانی و مالی (چالش‌ها، مسائل و راهکارها)» سه‌شنبه 22 آبان1397 ساعت 13 با حضور اعضای کمیته علمی در سالن شورای دانشکدۀ روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی تشکیل شد. 

این جلسه با حضور دکتر عباس‌عباس‌پور، دکتر علی الهیار ترکمن، دکتر صمد برزویان، دکتر میترا عزتی، دکتر اسفندیار جهانگرد، دکتر علی خورسندی، دکتر حسین عبداللهی، دکتر حمید رحیمیان و دکتر فرهاد فتحی‌نژاد برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر عباس عباس‌پور، عضو هیأت‌علمی دانشگاه علامه طباطبائی در جایگاه دبیر علمی همایش نکاتی را پیرامون اهداف و محورهای همایش در این جلسه بازگو کردند.

سپس دکتر علی الهیار ترکمن، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌و‌پرورش در جایگاه دبیر اجرایی همایش دلایل و اهمیت برگزاری این همایش را یادآور شدند و به ضرورت گفتمان بین جامعۀ دانشگاهی و مجموعۀ وزارت آموزش‌و‌پرورش تأکید کردند.

در ادامۀ جلسه سایر اعضای حاضر نظرات و پیشنهادت خود را ارائه نمودند.

 

مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه از این قرار است:

  • بحث و گفت‎و‌گو پیرامون اهداف و محورهای همایش؛
  • مقالات؛
  • ارائۀ پیشنهادات برای انتخاب سخنرانان کلیدی همایش؛
  • برگزاری کارگاه و پنل.


در نهایت مقرر گردید هر یک از اعضای محترم در زمینۀ مباحث مطرح شده در جلسه، پیگیری‌ها و رایزنی‌های لازم را برای تقویت فرآیند برگزاری همایش انجام دهند.

 

گفتنی است اولین همایش ملی «اقتصاد آموزش‌وپرورش: مدیریت منابع انسانی و مالی (چالش‌ها، مسائل و راهکارها)» با تأکید بر تحقق سند تحول بنیادین، 27 و 28 بهمن 1397 در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.